IKI 2021-06-21
NEMOKAMAS PRISTATYMAS paštomatais
-20% Daugumai Odinių gaminių:
Užrašinėms | Piniginėms | Darbo knygoms | Dienorasčiams

DUK - dažniausiai užduodami klausimai

Pristatome visas prekes ir rinkinius sekančią darbo dieną po apmokėjimo, jeigu apmokėjimą gavome šiandien iki 12val. Kilus klausimams skambinkinte :)

Pristatymo laikas:

Užsakymo metu: galite pasirinkti pristatymo dieną (nurodant gavėjo adresą).
 

Visoje Lietuvoje: dovanas į namus stengiamės pristatyti sekančią darbo dieną po gauto apmokėjimo, jeigu apmokėjimą gavome iki 12val.  (apmokėjimus gauname tą pačią sekundę spaudžiant mygtuką PIRKTI ir APMOKĖTi (pavedimai užtrunka iki kelių dienų) ARBA sumokant PayPal.  
  

Karantino laikotarpiu darbai nesustoja - Mes DIRBAME! 

     

Šestadieniais: tik didieji miestai  11 € (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena)
Sekmadieniais ir Pirmadieniais:   NEPRISTATOME

Šventiniu laikotarpiu dovanų pristatymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau, nei įprastai ir nepasiekti jūsų laiku.

 

Pakavimo būdai

 Įpakavimo papuošimas priklauso nuo to kokiį išsirinksite. Galimi variantai:

 Be papuošimų 0 €   - įpakuotas į blizgią plėvelę, kad dovanos turinys nepabirtų transportavimo metu
 Papuoštas 10 €        - įpakuotas į blizgią plėvelę ir papuoštas spalvotu kaspinu ir kitokiomis puošimo detalėmis
 Puošnus 18 €    - įpakuotas į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Puoštas spalvotais kaspinais, medžio drožlėmis, rafaelo saldainiais, ir tikotomis puošimo detalėmis, dirbtinės gėlės gražiu tikrovišku žiedu.
 Delux su gėlių puokšte 54 €:
  • į Kaunas - pridedama gyvų gėlių puošni puokštė, įpakuota į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Papuoštas spalvotais kaspinais ir tikotomis puošimo detalėmis
  • Į kitus miestus  - pridedama Rankų darbo floristo iš dirbtinių gėlių puokštė - plilygstanti tikroms gėlėms. Rinkinys papuoštas medžio/popieriaus drožlėmis, spalvotais kaspinais ir kitomis puošimo detalėmis
 

KAIP PIRKTI?

 

1) Išsirinkite dovaną (ar kelias) mūsų elektroninėje parduotuvėje. Taip pat, galite pridėti įvairių priedų nuo Laikrodžio, puikios knygos, šackmatų ar kažko labai saldaus. Norėdami pradėti apmokėjimą, viršuje elektroninės parduotuvės paspaudę ant "Prekių krepšelis" (vežimėlis) ir sekite ko jūsų prašo.

2) Pirkėjo duomenys: Spausdami ,,Tęsti" užpildykite jūsų prašomą informaciją: įpakavimo būdas, siuntėjo ir gavėjo duomenys, pasirinkite pristatymo datą; jeigu turite nurodykite pastabas dovanai (pvz.: be riešutų, gelės geltonos). Ir parašykite atvirutės tekstą arba nurodykite progą ir mes parašysime už Jus!
Perkant įmonėms - į pastabas prašome nurodyti ir jūsų įmonės duomenis, kuriems turės būti išrašyta sąskaita faktūra.
PayPal - norint atsiskaityti PayPal į dovanos pastabas nurodykite ,,atsiskaitysiu PAYPAL, mano PayPal prisijungimo el. paštas: ...." ir mes atsiųsime sąskatą į jūsų Paypal (Paypal atsiskaitymo žingsniai aprašyti detaliau žemiau).

3) Pasirinkite apmokėjimo būdą: 

- elektroninė bankininkystė (visi Lietuvos bankai - vienu pastapudimu ,,Apmokėti"); 
- mokėjimas pavedimu (ilgiausias būdas, rekomenduojame rinktis kitus, nes užsakymą galime vykdyti tik gavę apmokėjimą).
- mokėjimas PAYPAL pavedimu (skaitykite žemiau ,,atsiskaitymo būdai")
Viza, MasterCard, American Express ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti bet kokia banko kortele).

4) Visa kita Mes padarysi už Jus!
Ranka parašysime sveikinimą į atvirutę ir supakavią dovaną tuojau pat išsiųsime ją!

Atsiskaitymo būdai

Mūsų Internetinėje parduotuvėje suteikiame galimybę saugiai atsiskaityti už dovanas. Visus apmokėjimų būdus rasite apmokėjimo lange. 

Atsikaitymo būdai:       
- elektroninė bankininkystė;   
- mokėjimas pavedimu.
Viza, MasterCard, American Express ARBA PayPal ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti bet kokia kortele.  Užsienio bankų kortelėms net Nereikia registruotis Paypal, reik tik įvesti kortelės duomenis).

Sekite punktus 1,2  

PAYPAL arba Banko kortele:
1) atlikite prekių užsakymą  

2) Mes jums išsiųsime el. laišką, kur vienu mygtuko paspaudimu galėsite apmokėti Paypal arba bet kuria pasaulio banko kortele. 

Jūsų asmens duomenys ir kiti duomenys yra atsakingai saugomi ir naudojami TIK atsiskaitymo ir dovanų pristatymo tikslais (Nebus naudojami jokiais reklamos, ar kitais tikslais).

Grynaisiais: Apmokėti už prekes grynaisiais pristatymo metu NEgalima.
 

Kurjerio pristatymo kainos:
 

AKCIJA: NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Paštomatus  
 
Kurjeris Zona I-II*:  7 €   (Kaunas,  Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, Panevėžys, Kėdainiai, Utena, Jovana) 
Kurjeris Mažieji miesteliai, kaimeliai:   11 €    15 €
Į Paštomatą:    0      2 €  (LP express, Omniva, DPD paštomatai)
Kurjeris vienkiemiai:  15 €   22 €
Nida ar Kuršių Neringa:  48 € (arba Omniva paštomatu 0 €PS. greitai gendantys vaisiai gali būti pakeisti į riešutus be kliento perspėjimo) 
Šestadieniais: tik didieji miestai  11   15  (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena)
Sekmadieniais ir Pirmadieniais:   NEPRISTATOME

   

Sąskaitų išrašymas:

Sąskaitos faktūros suformuojamos po pilnai įvykdyto užsakymo, jas gausite į savo elektroninį paštą iškart po apsipirkimo. Jei prekes perka įmonė, užsakymo metu pastabų skiltyje nurodykite įmonės rekvizitus ir po užsakymo pristatymo el. paštu išsiųsime jums sąskaitą faktūrą.

Grąžinimas

Nekeičiamos ir negrąžinamos šios prekės: Visos maisto prekės, laikrodžiai, knygos, žaislai, išpakuoti stalo žaidimai, apatinis trikotažas, išgravuruoti gaminiai, odos gaminiai - visi odos gaminiai gaminami pagal vienetinį užsakymą specialiai prekės užsakovui, varinės ir kitos skulptūros - nes užsakomos specialiai iš užsienio užsakovui.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymą galima atšaukti TIK 48val (dvi paros) iki pristatymo dienos. Dauguma prekių ir dovanų gaminamos iš greitai gendančių maisto produktų ir išskirtinai tik jūsų užsakymui. Todėl prašome suprasti, kad atšaukus tik diena ar dvi iki užsakymo - nebegalėsime grąžinti pinigėlių. Taip pat ne maisto prekės dažniausiai gaminamos ar užsakomos ir sukomplektuojamos išskirtinai jūsų užsakymui. Dėl šių priežasčių dažniausiai negalima grąžinti jūsų pinigų likus iki užsakymo pristatymo dienos 48val.