DUK - dažniausiai užduodami klausimai

Pristatymo laikas:

Užsakymo metu: galite pasirinkti pristatymo dieną (nurodant gavėjo adresą).
Kaune: dovanas stengiamės pristatyti per 24 valandas nuo užsakymo apmokėjimo.

Visoje Lietuvoje: dovanas į namus stengiamės pristatyti sekančią darbo dieną po gauto apmokėjimo (apmokėjimus gauname tą pačią sekundę sumokant PayPal arba Pasirinkus Lietuvos bankinius mokėjimus).  
50 € Skubuskai reikia pristatymo tą pačią dieną, kaip ir užsakymas - Pristatomas kuo greičiau iki 12 valandų, nuo gauto apmokėjimo:   

Savaitgaliais - dėja Lietuvos kurjarių tiekėjai nepristato. Pristatyti savaitgaliais galime TIK Kauno rajone.

  • 28 Eur - Pristatymas savaitgaliais privačiu kurjariu (papildomai 28 eur) Didieji MIestai: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Mrijampolė, Panevėžys (pasirinkti iš priedų po prekės aprašymu)
  • 48 Eur - Pristatymas savaitgaliais  privačiu kurjariu (papildomai 48 eur)  Mažiasni miestai ir gyvenvietes (pasirinkti iš priedų po prekės aprašymu)

Šventiniu laikotarpiu dovanų pristatymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau, nei įprastai ir nepasiekti jūsų laiku.

 

Pakavimo būdai

 Įpakavimo papuošimas priklauso nuo to kokiį išsirinksite. Galimi variantai:

 Be papuošimų 2 €   - įpakuotas į blizgią plėvelę, kad dovanos turinys nepabirtų transportavimo metu
 Papuoštas 12 €        - įpakuotas į blizgią plėvelę ir papuoštas spalvotu kaspinu ir kitokiomis puošimo detalėmis
 Puošnus 27 €         - įpakuotas į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Papuoštas spalvotais kaspinais, gyvų gėlių žiedlapiais ir tikotomis puošimo detalėmis, saldainiais.
 Delux su gėlių puokšte 58 €:
  • į Kaunas, Vilnius, Klaipėda - pridedama gyvų gėlių puošni puokštė, įpakuota į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Papuoštas spalvotais kaspinais ir tikotomis puošimo detalėmis
  • Į kitus miestus  - pridedama Rankų darbo floristo iš popieriaus pagamintų gėlių puokštė - plilygstanti tikroms gėlėms. Papuoštas spalvotais kaspinais ir tikotomis puošimo detalėmis
 

KAIP PIRKTI?

 

1) Išsirinkite dovaną (ar kelias) mūsų elektroninėje parduotuvėje. Taip pat, galite pridėti įvairių priedų nuo Laikrodžio, puikios knygos, šackmatų ar kažko labai saldaus. Norėdami pradėti apmokėjimą, viršuje elektroninės parduotuvės paspaudę ant "Prekių krepšelis" (vežimėlis) ir sekite ko jūsų prašo.

2) Pirkėjo duomenys: Spausdami ,,Tęsti" užpildykite jūsų prašomą informaciją: įpakavimo būdas, siuntėjo ir gavėjo duomenys, pasirinkite pristatymo datą; jeigu turite nurodykite pastabas dovanai (pvz.: be riešutų, gelės geltonos). Ir parašykite atvirutės tekstą arba nurodykite progą ir mes parašysime už Jus!
Perkant įmonėms - į pastabas prašome nurdyti ir jūsų įmonės duomenis, kuriems turės būti išrašyta sąskaita faktūra.
PayPal - norint atsiskaityti PayPal į dovanos pastabas nurodykite ,,atsiskaitysiu PAYPAL, mano PayPal prisijungimo el. paštas: ...." ir mes atsiųsime sąskatą į jūsų Paypal (Paypal atsiskaitymo žingsniai aprašyti detaliau žemiau).

3) Pasirinkite apmokėjimo būdą: 

- elektroninė bankininkystė; 
- mokėjimas pavedimu.
- mokėjimas PAYPAL pavedimu (skaitykite žemiau ,,atsiskaitymo būdai")
Viza, MasterCard, American Express ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime   nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti betkokia kortele. Naudojames Paypal pagalba ir užsienio kortelėms net Nereikia registruotis Paypal tik įvesti kortelės duomenis).

4) Visa kita Mes padarysi už Jus!
Ranka parašysime sveikinimą į atvirutę ir supakavią dovaną tuojau pat išsiųsime ją!

Atsiskaitymo būdai

Mūsų Internetinėje parduotuvėje suteikiame galimybę saugiai atsiskaityti už dovanas.  Visus apmokėjimo būdus rasite apmokėjimo lange. Atsikaitymo būdai:
       
- elektroninė bankininkystė;   
- mokėjimas pavedimu.
Viza, MasterCard, American Express, PayPal ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime   nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti betkokia kortele. Naudojames Paypal pagalba ir užsienio kortelėms net Nereikia registruotis Paypal tik įvesti kortelės duomenis).
Sekite punktus 1,2,3,4,5: 

PAYPAL:
1) atlikite prekių užsakymą
2) atsiųskite mums į 
info@eriele.lt savo PAYPAL email adresą
3) mūsų konsultantas atsiųs Jums PayPal sąskaitą ir Vienu paspaudimu galėsite apmokėti (užsienio kortelės nereikia jokių registracijų).
4) apmokėjus sąskaitą dovaną bus supakuota ir išsiųsta.
Jūsų PAYPAL ir kiti duomenys yra atsakingai saugomi ir naudojami TIK atsiskaitymo tikslais (Nebus naudojami jokiais reklamos, ar kitais tikslais).

Grynaisiais: Apmokėti už prekes grynaisiais pristatymo metu NEgalima.

Kurjerio pristatymo kainos:
 

 Dovanų vyrams ir moterims, verslo partneriams ir tėvams - sveikinimų pritatymas į namus.
Kurjeris Zona I-II* (Kaunas,  Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, Panevėžys, Kėdainiai, Utena, Jovana) : 9 €
Kurjeris Mažieji miesteliai, kaimeliai: 18 €
Į Paštomatą: 3 €
Paštu:  7 €
Vienkiemiai: 25 €
Nida ar Kuršių nerija:  48 €
 
Skubuskai reikia pristatymo tą pačią dieną, kaip ir užsakymas - Pristatomas kuo greičiau  (dažniausiai per 4-5 val). Įsipareigojam pristatyti iki 12 valandų, nuo gauto apmokėjimo:   50 
Savaitgaliais:
   Kaunas - papildomai  mokėti nereikia
   Kiti didieji miestai: + papildomai 28 
   Kiti mažieji miestai ir gyvenvietės: + papildomai 48 

Sąskaitų išrašymas:

Sąskaitos faktūros suformuojamos po pilnai įvykdyto užsakymo, jas gausite į savo elektroninį paštą išakrt po apsipirkimo. Jei prekes perka įmonė, užsakymo metu pastabų skiltyje nurodykite įmonės rekvizitus ir po užsakymo pristatymo el. paštu išsiųsime jums sąskaitą faktūrą.

Grąžinimas

Nekeičiamos ir negrąžinamos šios prekės: Visos maisto prekės, laikrodžiai, knygos, žaislai, išpakuoti stalo žaidimai, apatinis trikotažas, išgravuruoti gaminiai, odos gaminiai - visi odos gaminiai gaminami pagal vienetinį užsakyma specialiai prekės užsakovui, varinės ir kitos skulptūros - nes užsakomos specialiai iš užsienio užsakovui.