Tėvo Diena - Biržialio 4d!

DUK - dažniausiai užduodami klausimai

 Pristatymo laikas:

Užsakymo metu: galite pasirinkti pristatymo dieną (nurodant gavėjo adresą).
 

Visoje Lietuvoje: dovanas į namus stengiamės pristatyti sekančią darbo dieną po gauto apmokėjimo, jeigu apmokėjimą gavome iki 12val.  (apmokėjimus gauname tą pačią sekundę spaudžiant mygtuką PIRKTI ir APMOKĖTi (pavedimai užtrunka iki kelių dienų) ARBA sumokant PayPal.  
  

 

Šestadieniais: tik didieji miestai  NEPRISTATOME   (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena)
Sekmadieniais ir Pirmadieniais:   NEPRISTATOME

Šventiniu laikotarpiu dovanų pristatymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau, nei įprastai ir nepasiekti jūsų laiku.

 

Pakavimo būdai

 Įpakavimo papuošimas priklauso nuo to kokiį išsirinksite. Galimi variantai:

 Be papuošimų 0 €   - įpakuotas į blizgią plėvelę, kad dovanos turinys nepabirtų transportavimo metu
 Papuoštas 10 €        - įpakuotas į blizgią plėvelę ir papuoštas spalvotu kaspinu ir kitokiomis puošimo detalėmis
 Puošnus 18 €    - įpakuotas į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Puoštas spalvotais kaspinais, medžio drožlėmis, rafaelo saldainiais, ir tikotomis puošimo detalėmis, dirbtinės gėlės gražiu tikrovišku žiedu.
 Delux su gėlių puokšte 99 €:
  • į Kaunas - pridedama gyvų gėlių puošni puokštė, įpakuota į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Papuoštas spalvotais kaspinais ir tikotomis puošimo detalėmis
  • Į kitus miestus  - pridedama Rankų darbo floristo iš dirbtinių gėlių puokštė - plilygstanti tikroms gėlėms. Rinkinys papuoštas medžio/popieriaus drožlėmis, spalvotais kaspinais ir kitomis puošimo detalėmis
 

KAIP PIRKTI?

 

1) Išsirinkite dovaną (ar kelias) mūsų elektroninėje parduotuvėje. Taip pat, galite pridėti įvairių priedų nuo Laikrodžio, puikios knygos, šackmatų ar kažko labai saldaus. Norėdami pradėti apmokėjimą, viršuje elektroninės parduotuvės paspaudę ant "Prekių krepšelis" (vežimėlis) ir sekite ko jūsų prašo.

2) Pirkėjo duomenys: Spausdami "Tęsti" užpildykite jūsų prašomą informaciją: įpakavimo būdas, siuntėjo ir gavėjo duomenys, pasirinkite pristatymo datą; jeigu turite nurodykite pastabas dovanai (pvz.: be riešutų, gelės geltonos). Ir parašykite atvirutės tekstą arba nurodykite progą ir mes parašysime už Jus!
Perkant įmonėms - į pastabas prašome nurodyti ir jūsų įmonės duomenis, kuriems turės būti išrašyta sąskaita faktūra.
PayPal - norint atsiskaityti PayPal, pirkite įprastai ir atsiskaitymo gale spauskyte mygtuką ,,Apmokėti Banko kortele arba PAYPAL", būsite nukreipti į oficialų Paypal apmokėjimo puslapį
.

Banko kortele - norint atsiskaityti banko kortele, pirkite įprastai ir atsiskaitymo gale spauskyte mygtuką ,,Apmokėti Banko kortele arba PAYPAL", būsite nukreipti į oficialų Paypal apmokėjimo puslapį, kur galėsite atsiskaityti bet kuria banko kortele (+5% paypal mokestis).

3) Pasirinkite apmokėjimo būdą: 

- elektroninė bankininkystė (visi Lietuvos bankai - vienu pastapudimu ,,Apmokėti"); 
- mokėjimas pavedimu (ilgiausias būdas, rekomenduojame rinktis kitus, nes užsakymą galime vykdyti tik gavę apmokėjimą).
- mokėjimas PAYPAL pavedimu (skaitykite žemiau ,,atsiskaitymo būdai")
Viza, MasterCard, American Express  

4) Visa kita Mes padarysi už Jus!
Ranka parašysime sveikinimą į atvirutę ir supakavią dovaną tuojau pat išsiųsime ją!

Atsiskaitymo būdai

Mūsų Internetinėje parduotuvėje suteikiame galimybę saugiai atsiskaityti už dovanas. Visus apmokėjimų būdus rasite apmokėjimo lange. 

Atsikaitymo būdai:       
- elektroninė bankininkystė;   
- mokėjimas pavedimu.
Viza, MasterCard, American Express ARBA PayPal ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti bet kokia kortele.  Užsienio bankų kortelėms net Nereikia registruotis Paypal, reik tik įvesti kortelės duomenis).

 

PAYPAL arba Banko kortele:
1) atlikite prekių užsakymą  

2) Spauskite "APMOKĖTI BANKO KORTELE ARBA PAYPAL", Jūs būsite nukreipti į oficialų paypal.com internetinį puslapį, kur galėsite apmokėti visomis banko kortelėmis arba Paypal.  

Jūsų asmens duomenys ir kiti duomenys yra atsakingai saugomi ir naudojami TIK atsiskaitymo ir dovanų pristatymo tikslais (Nebus naudojami jokiais reklamos, ar kitais tikslais).

Grynaisiais: Apmokėti už prekes grynaisiais pristatymo metu NEgalima, galima tik ne maisto rinkiniams dėl konkrečios prekės susisikite info@eriele.lt .
 

Kurjerio pristatymo kainos:

 
Kurjeris Zona I-II*:  6 €   (Kaunas,  Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, Panevėžys, Kėdainiai, Utena, Jovana) 
Kurjeris Mažieji miesteliai, kaimeliai:   15 €   
Į Paštomatą:     2       (LP express, Omniva, DPD paštomatai)
Autobusų siuntomis arba Lietuvos paštu:     
Lietuvos Paštu: 7
Nida ar Kuršių Neringa:  48 € (arba Omniva paštomatu 0 €PS. greitai gendantys vaisiai gali būti pakeisti į riešutus be kliento perspėjimo) 
Europos Sąjunga:  15eur
Šestadieniais: tik didieji miestai  NEPRISTATOME    (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena)
Sekmadieniais ir Pirmadieniais:   NEPRISTATOME

   

Sąskaitų išrašymas:

Sąskaitos faktūros suformuojamos po pilnai įvykdyto užsakymo, jas gausite į savo elektroninį paštą iškart po apsipirkimo. Jei prekes perka įmonė, užsakymo metu pastabų skiltyje nurodykite įmonės rekvizitus ir po užsakymo pristatymo el. paštu išsiųsime jums sąskaitą faktūrą.

Grąžinimas

Nekeičiamos ir negrąžinamos šios prekės: Visos maisto prekės, laikrodžiai, knygos, žaislai, išpakuoti stalo žaidimai, apatinis trikotažas, išgravuruoti gaminiai, odos gaminiai - visi odos gaminiai gaminami pagal vienetinį užsakymą specialiai prekės užsakovui.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymą galima atšaukti TIK 48val (dvi paros) iki pristatymo dienos. Dauguma prekių ir dovanų gaminamos iš greitai gendančių maisto produktų ir išskirtinai tik jūsų užsakymui. Todėl prašome suprasti, kad atšaukus tik diena ar dvi iki užsakymo - nebegalėsime grąžinti pinigėlių. Taip pat ne maisto prekės dažniausiai gaminamos ar užsakomos ir sukomplektuojamos išskirtinai jūsų užsakymui. Dėl šių priežasčių dažniausiai negalima grąžinti jūsų pinigų likus iki užsakymo pristatymo dienos 48val.

 Kaip elgtis jeigu gavau siuntinį pažeistoje pakuotėje?

Svarbu! Siuntos apdraustos. Priimdami užsakymą iš kurjerio būtinai reik patikrinti ar siuntos pakuotė neapgadinta, ar jos turinys sveikas. Jeigu siunta pažeista:
  1.  pareiškite pretenziją kurjeriui, kad siunta atkeliavo apgadinta ir paklauskite kur galite pasirašyti.
  2. Padarykite nuotrauką.
  3. Praneškiet kurjeriu tarnybai, kuri pristatė siuntą apie apgadinimą. Paskambinkite kurjerių tarnybai ir padiktuokite ant siuntos esantį siuntos numerį.

    Pasiimdami siuntas iš LP Express terminalo ar Omniva ar DPD terimnalo arba atsiimdami pašte, patikrinkite ar pakuotė ir prekės nėra pažeistos. Jei taip atsitiko, susisiekite su terminalo įmone ir apie tai praneškite pretenziją, padarykite nuotrauką kaip įrodymą, užsirašykite siuntos numerį esantį ant pakuotės. Taip pat informuokite mus el. paštu per 3 kalendorines dienas nuo siuntos gavimo dienos.

    Visos siuntimo tarnybos taiko draudimą, bet apie pažeitas pakuotes ir apgadintus gaminius reikia pranešti joms iškarto tik gavus siuntą el.paštu su nuotrauka ir siuntos numeriu (kuris yra ant pakuotės viršaus).