iki -25% Papuošalams
iki -15% Odos Gaminiams
( Balandžio 1 - 9d )
...
Gurmanu rinkinys su nealkoholinio imbierinio vyno gerimais ir riesutais. Gurmaniska dovana tevams,seneliams,giminems gimtadienio ar jubiliejaus proga mociutei,senelei,diedukui

Gurmanų + Vyno gėrimų rinkinys

Prekės kodas: E85

Dydis

...
Kiekis: 1
72,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar


Dovana gurmaniškas rinkinys - gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių metinių, sukaktuvių proga internetu pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Gurmaniškas krepšelis su egzotiniais gėrimais - tai praktiška dovana tinkanti bet kokia proga. Įvairių rūšių riešutai, džiovinti vaisiai, gurmaniški sūriai ir skirtingų skonių nealkoholinai gurmaniški vyno gėrimai.

 • MAŽAS - pintas krepšelis; 1 vnt. aukščiausios kokybės nealkoholinis imbierinis vyno gėrimas Rochester Ginger (stiprus, imbierinis skonis) 0,725L; 2vnt vytinta jautienos traškučiai  25g; 2vnt vytintos kiaulienos dešrelės 55g; 1 vnt. kietasis sūris Džiugas 180g., 2 vnt. įvairių džiovintų vaisių rinkinys (cukruoti imbierai arba figos arba abrikosai) 125g; sūdyti trapūs riešutai su skoniu 150g; prieskoniuoti trapūs riešutai tešloje 150g; vaisiai: 0.5kg apelsinas, 0.3 kg citrinos;  PAPILDOMAI pagal sezoną 400g: mandarinai arba kiviai.
   
 • AUKSO VIDURYS - pintas krepšelis; aukščiausios kokybės nealkoholinis imbierinis vyno gėrimas Rochester Ginger (stiprus, imbierinis skonis) 0,725L; 1 vnt. aukščiausios kokybės nealkoholinis uogų punšas 0,725L;  kietasis sūris Džiugas 180g.; vytinta jautiena su spanguolemis 40g; 2vnt vytintos jautienos traškučiai  25g; 3vnt vytintos kiaulienos dešrelės 55g;  2 vnt. įvairių džiovintų vaisių rinkinys (cukruoti imbierai arba figos) 125g; sūdyti trapūs riešutai su skoniu 150g; prieskoniuoti trapūs riešutai tešloje 150g; traški duonelė/brusketos prie sūrio ir mėsyčių su pomidorais ir raudonėliu 160g; vaisiai: 1kg apelsinai arba geipfruitai, 0.3 citrinos, PAPILDOMAI pagal sezoną 0.5kg: granatos arba mandarinai arba kiviai.
   
 • DIDELIS - pintas krepšelis; 2 vnt. kietasis Džiugo sūris 180g; aukščiausios kokybės nealkoholinis imbierinis vyno gėrimas Rochester Ginger (stiprus, imbierinis skonis) 0,725L; 1 vnt. aukščiausios kokybės nealkoholinis uogų punšas 0,725L; 2vnt vytinta jautiena su spanguolemis 40g; 3vnt vytintos kiaulienos dešrelės 55g; 2vnt vytintos jautienos traškučiai 25g; 2 vnt įvairių džiovintų vaisių rinkinys (cukruoti imbierai arba figos) 125g; 200g sūdytos pistacijos ARBA anakardžiai ARBA migdolai; sūdyti trapūs riešutai su skoniu 150g; prieskoniuoti trapūs riešutai tešloje 150gtraški duonelė/brusketos prie sūrio ir mėsyčių su pomidorais ir raudonėliu 160g;
  Vaisiai: 1.5kg apelsinai  arba geipfruitai, 0.5 citrinos, PAPILDOMAI pagal sezoną 1.5kg: granatos arba mandarinai arba kiviai.
   
 • DELUX  - ŠVENTEI/KOLEKTYVUI  pintas krepšelis - 1 vnt.; 3vnt. ilgo brandinimo kietasis sūris Džiugas 180g, 2 vnt. aukščiausios kokybės nealkoholinis imbierinis vyno gėrimas Rochester   0,725L; 3vnt vytinta jautiena su spanguolemis 40g; 4vnt vytintos kiaulienos dešrelės 55g; 3vnt vytinta jautienos traškučiai  25g; 2 vnt. įvairių džiovintų vaisių rinkinys (cukruoti imbierai, figos arba slyvos) 125g;  400g sūdytos pistacijos ARBA anakardžiai ARBA migdolai;  traški duonelė/brusketos prie sūrio ir mėsyčių su pomidorais ir raudonėliu 160g;
  Vaisiai: 2kg apelsinai  arba geipfruitai, 0.5 citrinos, PAPILDOMAI pagal sezoną 1.5kg: granatos arba mandarinai arba kiviai.
  PAPILDOMAI Ananasas arba melionas

Krepšelio sudėtis: aukščiausios kokybės nealkoholiniai gėrimai įvairių skonių: vaisiniai ir imbieriniai vyno gėrimai, įvairūs vaisiai. 

Kompozicijos dekoras: kaspinas, pintas krepšelis, skaidri plėvelė, medžio drožlės.

Krepšelio dydis bei vaisių kiekis priklauso nuo Jūsų pasirinkto prekės dydžio. Vaisių krepšelio kompozicija gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į metų laiką bei tos dienos asortimentą. Esant pageidavimui galime parinkti Jūsų pageidaujamus produktus (paliekant pastabas užsakymo metu informacijos lauke "Pastabos").

 

Gurmaniškas dovanų rinkinys krepšelis Gurmanų + Vyno gėrimų rinkinys pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje

Gurmanų + Vyno gėrimų rinkinys gimtadieniui ir jubiliejams vis populerėja. Jums siūlome šį gurmanišką rinkinį į namus visoje Lietuvoje.

Gurmaniška verslo dovana, kuri išsiskiria iš verslo dovanų. Dovanos tėvo dienos proga į namus. Dovana tėčiui gimtadienio proga į namus. Dovana vyrui jubiliejaus proga.

Papildoma informacija

 • Gurmanų + Vyno gėrimų rinkinys gali būti koreguojamas pagal pageidavimą (spalva, dydis, kiekis)
 • Kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo rinkinio pavaizduoto nuotraukoje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.

Gurmaniškų dovanų pintų krepšių ir sveikinimų rinkinių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Priklausomai nuo turimo gurmaniško asortimento kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.

 

Pastaba: Krepšelio kompozicija ar dėžutės/krepšelio forma - gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į metų laiką bei tos dienos turimą asortimentą.  

Dovanos negalima grąžinti, nes rinkinys pagamintas iš greitai gendančių produktų ir išskirtinai jūsų unikaliam užsakymui. 

Kartu su gurmaniška dovana galite užsakyti odinius gaminius, kuriuos pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

Pristatymas į namus visoje LietuvojePRISTATYMO LAIKAS

- Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-3 d.d. (darbo dienas)
Kada issiųsite?
- Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ir mokėsite ne per internetinę bankininkyste, o rankiniu pavedimu - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartasi pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

PRISTATYMO KAINA

o Paštomatais: 2 Eur
o Kurjeriu: 6 Eur
o Autobusų siuntomis ir Paštu: 7 Eur
Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).

 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija užsienio kortelėms nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Moki lizingas pirkimas išsimokėtinai internetu


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti gurmaniško

 • 30-50-100 Eur Dovanų kuponas - Išsirink dovaną internetu (galima ir PayPal)

  50 €
  0

  Nealkh. uogų punčas

  13 €
  0

  Nealkh. imbier. vynas

  13 €
  0

  Nealkh. imbier. Vynas

  13 €
  0

  Nealkoholinis Vynas

  12 €
  0

  Nealkh. Šampanas ALITA

  12 €
  0

  30 Eur Dovanų kuponas

  30 €
  0

  Graviravimas lazeriu

  25 €
  0

  Papildomos paslaugos 10 Eur

  10 €
  0

  Papildomos paslaugos 5 Eur

  5 €
  0

  Papildomos paslaugos 20 Eur

  20 €
  0

  Papildomos paslaugos 30 Eur

  30 €
  0

  Papildomos paslaugos 40 Eur

  40 €
  0

  Papildomos paslaugos 50 Eur

  50 €
  0

Pridėti saldaus

 • 100 Eur Dovanų kuponas moterims (20€, 30€, 50€, 200€)

  99 €
  0

  Dirbtinių gėlių puokštė - namų interjero dovanos gimtadienio, jubiliejaus proga

  66 €
  0

  Ferrerro Rosher

  9 €
  0

  Merci 250g

  8 €
  0

  Merci 400g

  18 €
  0

  Pauksčių pienas

  6 €
  0

  Raffaello dėžutė

  5 €
  0

  Kava 250g

  5.5 €
  0

  Raffaello ir Ferrerro saldus gurmaniškas rinkinys

  37 €
  0

  Džiov.vaisiai, riešutai

  26 €
  0

  FERRERO ROCHER 300g saldainiai į namus

  14.5 €
  0

  Ferrero Rocher Collection ~170g

  10 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Odinis užrašinės dėklas + už 5€ įsigykite ir 300 psl. storą kieto viršelio užrašinę - retro viduramžių stiliaus dienoraštis - Praktiškos dovanos vaikinui tėčiui vyrui

  67.15 €
  0

  20 Eur Dovanų kuponas

  20 €
  0

  Sidabriniai Auskarai su Perlais - perlai 9mm

  20.47 €
  0

  Aukščiausios kokybės -Natūralios odos UŽRAŠINĖ darbo knyga - verslo dovanos partneriams

  67.15 €
  0

  Užrašinė su metaline sagtimi iš natūralios odos

  89 €
  0

  Verslo dovana rašiklis - sunkus iš 100% vario - praktiškas tušinukas

  17.6 €
  0

  Odinis rašiklių dėklas - aukščiausios kokybės oda - penalas pieštukinė

  25 €
  0

  Išskirtinė užsegama apyrankė iš natūralių PERLŲ - perlai 5-10mm

  46.4 €
  0

  Nedidelė odinė piniginė + Įspausti inicialai

  28 €
  0

  Banko kortelių dėklas - praktiško klasikinės dovanos vyrams vyrui studentui moderni slim piniginė

  29 €
  0

  PRABANGI dirbtinių gėlių puokštės - dovanos moterims gimtadienio jubiliejaus proga

  55 €
  0

  Kvepalai vyrams - praktiškos naudingos dovanos

  58 €
  0

  Tautinis molinis Bokalas - Vilnius, Kaunas, Lietuva

  18 €
  0

Populiariausios: